// Set your secret key. Remember to switch to your live secret key in production. // See your keys here: https://dashboard.stripe.com/apikeys Stripe.apiKey = "pk_live_cpoeO7RVjiRxmYt5QUJtFOnC007XVV5rUW"; SessionCreateParams params = SessionCreateParams.builder() .addLineItem( SessionCreateParams.LineItem.builder() .setPrice("{{PRICE_ID}}") .setQuantity(2L) .build() ) .setMode(SessionCreateParams.Mode.PAYMENT) .setSuccessUrl("https://example.com/success") .setCancelUrl("https://example.com/cancel") .setConsentCollection( SessionCreateParams.ConsentCollection.builder() .setTermsOfService(SessionCreateParams.ConsentCollection.TermsOfService.REQUIRED) .build() ) .setCustomText( SessionCreateParams.CustomText.builder() .setTermsOfServiceAcceptance( SessionCreateParams.CustomText.TermsOfServiceAcceptance.builder() .setMessage("Sutinku su privatumo taisyklėmis [Terms of Service](https://example.com/terms)") .build() ) .build() ) .build(); Session session = Session.create(params);

DUŠO VANDENS FILTRAS

€12
neutralus, bekvapis
#order:Bekvapis vandens filtras=10:::image=https://static.tildacdn.net/tild3739-6261-4534-a561-336461363937/noroot.png
JAU TURIME
Bekvapis vandens filtras, yra pažangus sprendimas tiems, kurie nori geresnės vandens kokybės savo namuose. Šis filtras sukurtas tam, kad pašalintų nepageidaujamus nešvarumus iš vandentiekio vandens, taip suteikdamas švarų ir gaivų vandenį.

"Švarus vanduo" filtrą galima sumontuoti tiek duše, tiek virtuvėje, tiek prie skalbimo mašinos, tiek ten kur nėra galimybės dideliams vandens valymo filtrams.

Kodėl Rinktis Šį Filtrą?
Rinkdamiesi bekvapį vandens filtrą, jūs investuojate į savo ir savo artimųjų sveikatą. Švarus, bekvapis vanduo ne tik švaresnis, bet ir saugesnis vartoti, nes pašalinami potencialiai kenksmingi teršalai. Toks filtras yra puikus pasirinkimas šeimoms, kurios nori užtikrinti aukščiausios kokybės vandenį kasdieniam naudojimui – nuo maisto gaminimo iki geriamojo vandens ir prausimuisi duše.

Vandenį išvalo nuo nešvarumų. NEPRISOTINA naudingais elementais.